Polenská 3, Jihlava
tel. truhlárna, kuchyně: +420 604 273 105
Otevírací doba:
po-pá: 7:00 - 16:30

nabytkove1

Více jak 25 let se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku.
Uděláme vám individuální návrh, vysvětlíme specifika výroby a není pro nás problém i výroba podle návrhů architektů a designérů.

Návrhy kuchyní a nábytku

Návrhy vytváříme dle Vašich představ s 3D vizualizací. V našem studiu, kde máme vyvzorovaná různá řešení, si můžete prohlédnout kování, materiály, způsoby osvětlení a další „vychytávky“, které vám usnadní každodenní život.

Zavolejte na +420 604 273 105 nebo napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvte si schůzku.

Co navrhneme, to i vyrobíme

Jako velkou výhodu pro Vás zákazníky vnímáme fakt, že nejsme „skládači“ skříněk a neprodáváme pouze podle obrázku. Naši zaměstnanci znají specifika výroby a mohou vám poradit různá řešení za různé ceny. Zároveň Vám vysvětlíme souvislosti mezi cenou a konkrétním řešením. To samozřejmě bez ztráty kvality a praktičnosti.

Rádi přijedeme na zaměření a zaručíme bezproblémovou montáž nábytku.
Pro kutily a šikovné zákazníky nabízíme službu výroby nábytku bez montáže. Ušetříte na montáži a sestavíte si nábytek sami. V případě kuchyní vám nabídneme i dodávku a instalaci spotřebičů.

Kování

Používáme výhradně kování německého výrobce Hettich a Blum. Na kování je doživotní záruka, což podtrhuje kvalitu naší výroby.

Dobré ceny

Díky velkoobchodní činnosti s truhlářským materiálem a vlastní výrobě můžeme nabízet férové ceny a maximální kvalitu, za kterou si stojíme! 
Nabízíme materiál a konstrukce, které vydrží. Zkušenost a tradice rodinné firmy nás zavazuje dodávat kvalitní a poctivé dílo. Po konzultaci řešení můžeme cenově konkurovat i řetězcům jako je IKEA, Mobelix atd.

Přijďte se přesvědčit

Pokud již máte návrh, tak vám nezávazně vypracujeme cenovou nabídku a návrh s vámi zkonzultujeme. Pokud návrh nemáte, tak nabízíme zdarma jednu schůzku, kde se dozvíte specifika naší výroby a uděláme hrubý návrh kuchyňské linky a orientační cenovou nabídku. Po první schůzce budete odcházet s dostatkem informací pro vytvoření vlastní představy o výrobě nábytku. V případě zájmu zpracujeme kompletní vizualizaci za cenu 1 500 Kč. Samozřejmě pokud si u nás nábytek objednáte, tak bude tato částka odečtena od ceny realizace.

V případě, že se rozhodnete pro nábytek od naší firmy, vystavíme zálohovou fakturu na 50% celkové částky.

Po zaplacení zálohové faktury si přijedeme přesně zaměřit prostor a začneme s objednáváním materiálu a vlastní výrobou.

  • Kuchyňskou linku zpravidla montujeme ve dvou montážních dnech.
  • Součástí dodávky je kompletní zapojení linky a spotřebičů.
  • Spotřebiče zajistíme za výhodné ceny.
  • Šatní skříně se snažíme montovat v jednom dni.
  • Vždy se maximálně snažíme o individuální přístup.

Než přijdete do našeho kuchyňského studia

  • Rozmyslete si orientační rozměry výrobku, případně zaměřte místnost (umístění odpadu, vody, elektřiny, topení atd.).
  • Udělejte si náčrtek Vaší vysněné kuchyně (skříně) případně jen zhruba představu, jak by jste svoji  kuchyň chtěli mít uspořádanou. Ve studiu pak vše upravíme dle zásad typologie a ergonomie.

 

Kde nás najdete

Polenská 3,
Jihlava

Telefon: +420 604 273 105
Studio se nachází v 1. patře, když vyjdete po točitém schodišti dáte se doleva.
Rádi Vám pomůžeme.