• Zahradní nábytek Westminster Akacie
  • image
  • image
  • Drevocentrum Polenská 3

logodrevocentrum

Polenská 3
586 01 Jihlava
tel.: 567 221 757
mobil: 603164741
Otevírací doba:
Po - Pá 7.00 -16.30
So    8.00 - 11.00
facebook drevocentrum
mapa prodejny>>

Prodáváme podlahy s textilní podložkou francouzské firmy Gerflor, která nabízí jak vysoce komfortní a odolné vinylové podlahy, tak i cenově dostupnější variantu, která však nejde na úkor kvality.

PVC podlahy s textilní podložkou v těchto variantách:

PVC s textilní podložkou HQR

Tato nejvyšší řada PVC podlah Gerflor HQR je vhodná vedle domácností i pro komerční prostory. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů.

Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo.

Číst dál: PVC s textilní podložkou HQR

PVC s textilní podložkou Home Comfort

Podlahy Home Comfort už podle názvu napovídaj, že se jedná o produkt nabízející především maximální pohodlí.

Předností těchto podlah je především: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi.

Právě proto byla u PVC podlahové krytiny Gerflor Home Comfort zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti.

Číst dál: PVC s textilní podložkou Home Comfort

PVC s textilní podložkou Gerflor Texline

Tato podlaha je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití.

Užitná třída 23/31 u těchto podlah značí, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží.

Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou.

Číst dál: PVC s textilní podložkou Gerflor Texline

PVC s textilní podložkou Gerflor Solidtex

Řada Gerflor Solidtex nabízí cenově dostupnou variantu vinylových podlah s textilní podložkou, která však nejde na úkor kvality.

O mimořádnou odolnost výrobku se postará extra silná nášlapná vrstva tloušťky 0,5 mm a zaručuje ji i kvalifikace užitné třídy 33/42.

Číst dál: PVC s textilní podložkou Gerflor Solidtex