Polenská 3, Jihlava
tel prodejna: +420 567 221 757
mobil prodejna: +420 603 164 741
tel. truhlárna, kuchyně: +420 604 273 105
Otevírací doba:
po-pá: 7:00 - 16:30
so: 8:00 - 11:00

Prodáváme podlahy s textilní podložkou francouzské firmy Gerflor, která nabízí jak vysoce komfortní a odolné vinylové podlahy, tak i cenově dostupnější variantu, která však nejde na úkor kvality.

PVC podlahy s textilní podložkou v těchto variantách:

Tato nejvyšší řada PVC podlah Gerflor HQR je vhodná vedle domácností i pro komerční prostory. Nabízí vysokou odolnost užitné třídy 41 a širokou nabídku luxusních dekorů.

Naprosto unikátní technologie Fiber Glass textilní podložky umožňuje snížení nákladů spojených s přípravou podkladu a následnou pokládkou krytiny. Tato technologie dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo.

Podlahy Home Comfort už podle názvu napovídaj, že se jedná o produkt nabízející především maximální pohodlí.

Předností těchto podlah je především: redukce hluku, kročejový útlum, dobrá akumulace tepla, snadná údržba, odolnost, trvanlivost a komfort při chůzi.

Právě proto byla u PVC podlahové krytiny Gerflor Home Comfort zesílená Fiber Glass textilní podložka, aby mohla, společně se speciální transparentní úpravou povrchu Pure Clean, nabídnout požadované vlastnosti.

Tato podlaha je nejrozšířenější řadou samovyrovnávacích PVC podlahových krytin určených pro bytové použití.

Užitná třída 23/31 u těchto podlah značí, že jsou dostatečně odolné pro použití ve všech bytových prostorách, ale také v komerčních prostorách s nízkou zátěží.

Nabízí širokou škálu těch nejpopulárnějších dekorů, které se dají kombinovat s většinou nábytku a interiérových doplňků. Povrchová úprava byla navržena tak, aby vyhověla nárokům každé domácnosti. Kvůli tomu se také zvýšila PUR ochrana a podlaha se opatřila protiskluznou úpravou.

Řada Gerflor Solidtex nabízí cenově dostupnou variantu vinylových podlah s textilní podložkou, která však nejde na úkor kvality.

O mimořádnou odolnost výrobku se postará extra silná nášlapná vrstva tloušťky 0,5 mm a zaručuje ji i kvalifikace užitné třídy 33/42.